Recenze našich uživatelů

Ivča Kočovská


Za mě super nápad. Mapka je přehledná, najdete zde místa, kde se dají koupit nebo prodat kryptoměny..díky systému face to face přejdete problémům s bankami a je to nejbezpečnější způsob, jak směnit.. 

Josef Vencl

Cryptomap.cz je úžasný nástroj, jak se obejít bez dohledu bank a úřadů. 
Jednoduchá výměna fiat měny za crypto bez zdlouhavého verifikování a přeposílání z bank do směnáren.


Hana Housková

Český admin, úžasný, velice transparentní byznys, kterému věřím. Každý týden se konají webináře, kde admin říká vše, co se aktuálně děje, jak postupujeme, co nového nás čeká.. Je tady skvělý produkt a samozřejmě možnost nadstandartního výdělku. Doporučuji se připojit co nejdříve. 

Pavel Roškanin

Podle mého názoru je to super projekt, jednoduchá, přehledná mapka plná míst nákupu a prodeje kryptoměn. Navíc možnost si tímto systémem i něco přivydělat a to vše za rozumnou cenu 😊

Jan Vysloužil

Cryptomap potažmo platforma SentCrypto 2.0 jdou ruku v ruce se svobodným nakládáním a tou pravou kontrolou nad našimi financemi, tak jak to bylo filozoficky zamýšleno u vůbec prvního kryptoměnového platebního systému bitcoin.  

Zdenka Karumníková

Nová, rychlá směnárna, bezpečná, bez poplatku, dostupná každému. Stačí si aktivovat mapu a vybrat si s kým, kde a za kolik. Průhledný systém, proto doporučuji. 

Martin Dlouhý

Zajímavá novodobá myšlenka ve světě kryptoměn. Napíšete jaké množství chcete a pohotově nakoupíte za super cenu! Určitě doporučuji. 

ALadislav Král

Sentcrypto je nova vyzva ve smenarenskem prumyslu,proto kazdeme doporucuji vyzkouset novu sluzbu.Verim ze si tuto novou moznost zamilujete.  

Tomáš Dvořák

Inovativní a zajímavý způsob získání či prodeje kryptoměn face to face (tváří v tvář), bez rizika blokací plateb bankovními domy a s možností zíkání co nejlepšího směnného kurzu. Zájemci si na interaktivní mapce zvolí místa prodeje či nákupu a v případě potřeby se spojí s nejbližším člověkem z okolí, se kterým se domluví osobně na dané transakci. V mapce budou postupně přibývat i tzv. certifikovaná místa, kde bude provozovatelem garantována 100% důvěryhodnost.  

Ivan Letavay

Sám jsem začal využívat této možnosti, je to bezva služba a jsem přesvědčen, že si najde mnoho uživatelů, kteří fandí kryptoměnám a chtějí mít své peníze i kryptoměny pod svou vlastní kontrolou. 

Vlastimil Utěšený

Připojil jsem se také a jsem spokojen, pomalu přibývají nové nabídky a líbí se mi, že na ceně se mohu s nabízejícím, nebo prodávajícím domluvit. Hodně dobře vymyšlený projekt se službou, která tu fakt chyběla. 

Milan Simo

Inovácia pre crypto nadšencov. Pohodlná a jednoduchá možnosť osobne dohodnúť kupu či predaj vo vlastnom okolí alebo na cestách. Cryptomap je tá pravá brana do crypta.